O nás

Drevo je pre nás stálou inšpiráciou. Už 25 rokov sa venujeme jeho spracovaniu s neutíchajúcou vášňou a nadšením.

História

S výrobou nábytku sme začali v roku 1995. Našim mottom bolo odovzdať zákazníkovi nábytok s nadčasovým dizajnom, s dôrazom na kvalitu a precízne remeselné spracovanie každého detailu.

Postupne sme výrobu rozšírili o interiérové dvere a zárubne, ktoré dnes tvoria jej podstatnú časť.

V roku 1998 sme sa presťahovali do vlastných priestorov vo Veľkých Bierovciach neďaleko Trenčína. Tu máme dostatočné kapacity pre rastúci objem výroby a pre rozširujúce sa technologické vybavenie firmy.

Súčasnosť

V roku 2018 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným. V súčasnosti firma zamestnáva 7 stálych zamestnancov.

Východiskom našej práce je zákazník.

Všetky naše služby prispôsobujeme jeho potrebám. Ku každej zákazke pristupujeme s maximálnou zodpovednosťou a vkladáme do nej skúsenosti, ktoré sme získali počas 25 rokov práce s drevom. Spokojný zákazník je pre nás najlepšou referenciou. 

Jednoduchosť, nadčasovosť a prirodzená krása dreva.

To sú hodnoty, ktoré preferujeme a ktoré chceme prostredníctvom našej práce preniesť aj k vám a vytvoriť tak priestor,  ktorom sa budete cítiť dobre.

Vážime si prírodu a dbáme na jej zachovanie.

Pri výrobe používame len overené materiály od renomovaných dodávateľov a výrobcov, ktoré sú zárukou dlhej životnosti našich výrobkov. 

Kompletné služby od konzultácie, vypracovania grafického návrhu, zamerania, výroby, dodávky a montáže.